Navigatie overslaan

Een warm welkom voor onze nieuwe Sales Accountmanager, Mark Faber

Het is ons een genoegen om Mark Faber te verwelkomen als onze nieuwe Sales Accountmanager. Met zijn uitgebreide ervaring in de financiële dienstverlening  zijn wij overtuigd dat hij een waardevolle aanwinst is voor ons team. 

In zijn rol als Sales accountmanager is Mark verantwoordelijk voor het stimuleren van de groei van onze fondsen en het versterken van de relaties met onze participanten. Met zijn diepgaande kennis en servicegerichtheid is hij aanspreekpunt voor onze klanten. Mark zal ook een leidende rol spelen in het organiseren van evenementen en bijeenkomsten die gericht zijn op het bevorderen van de kennisdeling en betrokkenheid van onze klanten.

Mark Faber zelf: "Ik ben verheugd om deel uit te maken van dit ambitieuze team. Ik kijk ernaar uit om samen te werken met onze klanten en hen te ondersteunen met hun beleggingen bij ons. Het is mijn doel om een positieve impact te hebben en hecht aan duurzame relaties.”


Geschreven door Stanley Thakoersingh 02 juli 2024

Actueel

Meer nieuws
02 juli 2024

De Wet betaalbare huur is ingegaan – met de beste bedoelingen

Op dinsdag 25 juni 2024 heeft de Eerste Kamer ingestemd met de Wet Betaalbare Huur (WBH). De WBH heeft als doel huurders te beschermen en huurwoningen betaalbaarder te maken – een doelstelling die in beginsel eenieder onderschrijft, maar waarbij de aanbodkant buiten beschouwing is gelaten. 

Lees meer
02 juli 2024

Hanzevast Real Estate verwelkomt nieuwe huurder en verhoogt energieprestatie van kantoorpand naar energielabel A+

Vanaf 1 oktober jl. zal Hanzevast Real Estate een nieuwe huurder verwelkomen in het kantoorpand aan de Linie 580-596 in Apeldoorn. Top Taal NT2-experts B.V. zal de begane grond en de derde verdieping in zijn geheel huren voor de eerst komende vijf jaar, waarmee een nieuwe fase in de bezetting van het pand wordt ingeluid.

Lees meer
02 juli 2024

Een warm welkom voor onze nieuwe Sales Accountmanager, Mark Faber

Het is ons een genoegen om Mark Faber te verwelkomen als onze nieuwe Sales Accountmanager. Met zijn uitgebreide ervaring in de financiële dienstverlening  zijn wij overtuigd dat hij een waardevolle aanwinst is voor ons team. 

Lees meer

Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale gebruikersbeleving. Lees onze cookieverklaring.