Waarom beleggen in scheepvaart?
Namens onze klanten heeft Hanzevast Shipping de aankoop verzorgd van schepen, ter waarde van euro € 600 miljoen, binnen 31 scheepvaartfondsen. Een belegging in de scheepvaart bij Hanzevast is altijd een belegging onder toezicht van de AFM.

Proven trackrecord scheepvaart
Hanzevast heeft meer dan 25 jaar ervaring met het plaatsen van investeringsfondsen en het aankopen, structureren en managen van vastgoed- en scheepvaartfondsen. Sinds haar oprichting in 1995 heeft Hanzevast aankoop én beheer verzorgd voor € 3,4 miljard aan vastgoedfondsen en € 600 miljoen in scheepvaartfondsen.
Actueel aanbod
Op zoek naar een scheepvaartfonds dat bij u past? Bij Hanzevast bent u aan het juiste adres. Bekijk direct ons actuele aanbod van scheepvaartfondsen.